Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
+421 910 292 069 / +421 902 111 132

Výrobcovia
 
Reklama

Klimatizácia na strešné okno EBERSPÄCHER

Klimatizácia na strešné okno EBERSPÄCHER

Klimatizácia na strešné okno EBERSPÄCHER

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch DAF XF 105 SUPER SPACE CAB

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch DAF XF 105 SUPER SPACE CAB Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná ..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch DAF XF, CF SPACE CAB

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch DAF XF, CF SPACE CAB Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distri..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Iveco Stralis AS

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Iveco Stralis AS Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúci..

1,678.80€ Bez DPH: 1,399.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Iveco Stralis, Eurocargo

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Iveco Stralis, Eurocargo Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná di..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch MAN TGA, TGS, TGL, TGM, TGX

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch MAN TGA, TGS, TGL, TGM, TGX Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná..

1,678.80€ Bez DPH: 1,399.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes Actros

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes Actros Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes ACTROS MP4

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes ACTROS MP4 Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distrib..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes Axor/Atego

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes Axor/Atego Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distrib..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch RENAULT PREMIUM nová verzia

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch RENAULT PREMIUM nová verzia Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch RENAULT T

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch RENAULT T Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia chlad..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Scania

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Scania Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia chladiac..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch univerzálna

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch univerzálna Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia chlad..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch VOLVO L2H3

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch VOLVO L2H3 Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia chla..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G2 Hatch 1000W univerzálna

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch 1000W univerzálna -Určené pre všetky kabíny s požadovaným chladiacim výkonom 1000W -Veľmi ľahká a aerodynamická jednotka -Jednoduchá a rýchla inštalácia do strešného okna -Rovnomerné chladenie celej kabíny vodiča -K dispozícii je univerzálna alebo špecifická vozidlová sada ( na vyžiadanie ) -Jednotka je už z výroby naplnená chladiacim médiom R134a ..

1,515.60€ Bez DPH: 1,263.00€