Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
+421 910 292 069 / +421 902 111 132

Výrobcovia
 
Reklama

Klimatizácie Eberspächer

Klimatizácie Eberspächer

Nezávislé KLIMATIZÁCIE Eberspächer

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Klimatizácia Cooltronic G1 Back 1000 W

Klimatizácia Cooltronic G1 Back 1000 W Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC BACK Verzia pre zadnú zástavbu - kompaktnú a relatívne ľahkú kompresorovú jednotku možno ľahko inštalovať za kabínou väčšiny vozov ( vnútorná výparníková jednotka sa inštaluje na zadnú stenu vozidla ) . ..

1,558.80€ Bez DPH: 1,299.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch DAF XF 105 SUPER SPACE CAB

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch DAF XF 105 SUPER SPACE CAB Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná ..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch DAF XF, CF SPACE CAB

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch DAF XF, CF SPACE CAB Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distri..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Iveco Stralis AS

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Iveco Stralis AS Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúci..

1,678.80€ Bez DPH: 1,399.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Iveco Stralis, Eurocargo

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Iveco Stralis, Eurocargo Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná di..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch MAN TGA, TGS, TGL, TGM, TGX

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch MAN TGA, TGS, TGL, TGM, TGX Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná..

1,678.80€ Bez DPH: 1,399.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes Actros

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes Actros Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes ACTROS MP4

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes ACTROS MP4 Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distrib..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes Axor/Atego

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Mercedes Axor/Atego Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distrib..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch RENAULT PREMIUM nová verzia

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch RENAULT PREMIUM nová verzia Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch RENAULT T

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch RENAULT T Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia chlad..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Scania

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch Scania Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia chladiac..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch univerzálna

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch univerzálna Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia chlad..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch VOLVO L2H3

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch VOLVO L2H3 Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC HATCH Verzia pre hornú zástavbu - strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel . Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25 ° (patentované) napr . Iveco Stralis . Výška zariadenia je 20 cm . Rovnomerná distribúcia chla..

1,603.20€ Bez DPH: 1,336.00€
Klimatizácia Cooltronic G1 Top 1000 W

Klimatizácia Cooltronic G1 Top 1000 W Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie . Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. COOLTRONIC TOP Verzia pre hornú zástavbu - pre prípady, keď nie je možné použiť verziu pre zadnú zástavbu , je možno ľahko inštalovať hornú zástavbu na plochých strechách kamiónov bez zastavania strešného okna ( vnútorná výparníková jednotka sa inštaluje na zadnú stenu vozidla. ..

1,594.80€ Bez DPH: 1,329.00€
Klimatizácia Cooltronic G2 Hatch 1000W univerzálna

Klimatizácia Cooltronic G1 Hatch 1000W univerzálna -Určené pre všetky kabíny s požadovaným chladiacim výkonom 1000W -Veľmi ľahká a aerodynamická jednotka -Jednoduchá a rýchla inštalácia do strešného okna -Rovnomerné chladenie celej kabíny vodiča -K dispozícii je univerzálna alebo špecifická vozidlová sada ( na vyžiadanie ) -Jednotka je už z výroby naplnená chladiacim médiom R134a ..

1,515.60€ Bez DPH: 1,263.00€